Işıklı Tablo Fiyatları

Dünyada sanat olarak kabul edilen, ev ve iş yerlerimizde çalışma veya huzur duygusunu aşılayan eşyaların bilimine dekorasyon adı verilir. Dekorasyon genel olarak farklı çizgileri uyumunu meydana çıkaran bir sanattır. Yıllardır profesyonel olarak yapılmasa da insanlar tarafından beğenileri göz önüne alınarak yapılan dekorasyonlar buna en güzel örnektir. Dekorasyonda genel amaç bütünlüğün vermek istediği mesajın dışına çıkmadan bütünü korumaktır. Küçük yada büyük dekorasyon parçalarının bu konuda hiçbir önemi yoktur. Oturma grubundan, duvardaki bir tabloya, televizyon ünitesinden bir bibloya kadar her dekorasyon parçası bütüne uyum sağlamak zorundadır. Televizyonlarda ve dergilerde uygun dekor tasarımlarının nasıl olacağına dair programlar yapılmakta makaleler yazılmaktadır. Aslında dekorasyon çizgileri belli olan bir sanatı kendi beğenileriniz ile harmanlamaktır.

Dekorasyon alanında kullanılan parçalardan biri kanvas tablolardır. Normal tabloların yerine kullanılan dijital baskı harikaları evinizin veya işyerinizin dekorasyonunda büyük değişiklikler sunacaktır. Kanvas tablolar her ne kadar sade kullanımları ile dekorasyon severleri büyülese de teknolojinin son imkanlarını kullanarak ışıklı tablo çeşitleri ile de dekorasyona ayrı bir hava katıyorlar. Işıklı tablo fiyatları itibari ile diğer kanvas tablolardan biraz daha pahalıdır. Fakat fiyat/kalite/performans değerlerine baktığınızda ışıklı tablonun bu fiyatları hak ettiği gözükmektedir. Işıklı tablo fiyatları konusunda yapılan araştırmalara göre led ve farklı ışık teknolojileri kullanılarak üretilen kanvas tablolar kullanılan teknik, basım kalitesi ve ebatları konusunda farklı fiyatlara sahipler. Işıklı tablo fiyatları dekorasyonun genelindeki harcamalarınıza bakıldığında çok cüzi bir harcama olacaktır. Dekoratörlerin sürekli olarak dikkat ettikleri dekorasyon kuralı bütünlüğün bozulmaması kanvas tablolar içinde geçerlidir.

Ev yada işyerinizde duvara astığınız bir tablo veya masanızın üzerinde duran bir biblo dekorasyonun içerisinde sırıtmadan kendi görevini yerine getirmelidir. Işıklı kanvas tablo bu konuda dekorasyonda kendisini öne çıkarmasa da duvarınızın tabloyu astıktan sonra farklı bir çizgiye büründüğünü görebilirsiniz. Işıklı tablo fiyatları konusunda yapılan araştırmalarda tablo üzerine verilen emeğinde etkili rol oynadığı gözüküyor. Duvarınızda gözleri parlayan bir kedi veya eski zamanlardaki sokakların sokak lambalarının ışıklarını görebilirsiniz.

Işıklı tablo özellikleri nelerdir?
Işıklı tablo genel olarak orta ve büyük boy ebatlarda bulunur. Tablonun içerisindeki kompozisyonun dekorasyona tam olarak yayılması için renk uyumu konusunda birçok çeşidi vardır. Işıklandırma tekniklerinin genel olarak kullanıldığı ışıklı tablo fiyatları konusunda diğer kanvas tablolardan biraz daha pahalıdır. Fakat kalite performans uyumu normal dijital baskı kanvas tablolardan çok daha iyidir. Işıklı tablo fiyatlarını öğrenmek veya ışıklı kanvas tablo satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere en uygun baskı kalitesinde ve tablo senaryosunda kanvas tablo sunabiliriz. Unutmayınız ki dekorasyon ancak kendi zevklerinizi moda akımlarına uyguladığınızda gerçek dekorasyon olacaktır.